משפט מסחרי ואזרחי

משפט מסחרי ואזרחי

כמעט כל עבודה משפטית שאינה קשורה ישירות לליטיגציה (הופעה בבית משפט) או לתחומים כמו משפט פלילי ותחומי נישה אחרים, נופלת בתחום המשפט המסחרי והאזרחי. טיפול משפטי מקצועי ומוקפד בהקמת חברות ועריכה של חוזים והסכמים, יבוא לידי ביטוי בניהול יעיל של עסקי הלקוח, בחיסכון כספי ובחיסכון בכאבי לב בהמשך הדרך. משרדנו עוסק בתחום המשפט המסחרי האזרחי על שלל תחומיו, כאשר ניתן לחלק אותם לחמישה תחומי פעילות עיקריים.

 

תחומי הפעילות של משרד עו"ד עופר רוזנבלום

 

  1. דיני תאגידים/חברות – אנו מתמחים בהקמה של חברות בישראל ובחו"ל, ליווי שוטף של חברות, הקמה וליווי של שותפויות, הקמה וליווי של עמותות, פירוק חברות ושותפויות מרצון או פירוק על ידי בית המשפט.

 

  1. דיני חוזים – עריכת הסכמים מכל התחומים, כגון הסכם רכישה, הסכם מייסדים, הסכם שותפות, הסכם העסקה, הסכם סודיות, הסכם השקעה ועוד. בנוסף, אנו מתמחים בביצוע מיזוגים, עריכת תקנונים, הסכמי זיכיון, רישיונות שימוש והסכמי הפצה.

 

  1. נדל"ן – משרדנו עוסק בליווי לקוחות ברכישה מקבלן, הסכמי מכר יד שנייה, רישום נכסים בטאבו, התחדשות עירונית, עסקאות קומבינציה והסכמי שכירות פרטית או מסחרית, כמו גם ליווי קבלנים בפעילותם השוטפת.

 

  1. דיני ירושה – מדובר בתחום מורכב הדורש מעורך הדין לגלות תבונה, רגישות ועירנות מתמדת לצרכי הלקוח. משרדנו עוסק, בין היתר, בעריכת צוואות, עריכת צוואות הדדיות, בקשות לצו ירושה ובקשות לקיום צוואה.

 

 

  1. דיני עבודה – מטרתם של דיני העבודה להסדיר את כלל הנושאים הנובעים מיחסי עובד מעביד. משרדנו עוסק בליווי שוטף וייצוג של עובדים ומעסיקים, עריכת הסכמי העסקה ובייצוג מעסיקים בפני הרשויות השונות.

 

משרדנו מעניק מענה למבחר תחומי המשפט המסחרי והאזרחי

 

היתרון הגדול של משרד עורכי דין עופר רוזנבלום נעוץ ביכולת שלנו לתת מענה כולל ומגוון לכל תחומי המשפט המסחרי והאזרחי. מבחינת לקוחותינו אנחנו מתפקדים כ-one stop shop. עבור לקוח עסקי עובדה זו משמעותית וחסכונית ביותר. ההיכרות המעמיקה שלנו עם מגוון תחומים משפטיים ניכרת גם באופיים של הפתרונות המקצועיים שאנו מציעים ללקוחותינו. שילוב הדיסציפלינות השונות מאפשר לנו לספק פתרונות יצירתיים וחדשניים הנובעים מתוך ראייה עסקית שלוקחת בחשבון את כל צרכי הלקוח, כאשר האוריינטציה העסקית של המשרד מאפשרת לנו לתפור לכל לקוח את החליפה המשפטית המשתלמת והנכונה ביותר עבורו.