ליטיגציה ויישוב סכסוכים

ליטיגציה ויישוב סכסוכים

לפעמים עורך דין צריך לדעת להסיר את הכפפות ולהילחם עבור הלקוח. בין אם מדובר בניהול תיק בבית המשפט ובין אם מדובר בהתנהלות מול צד שלישי. לא כל משרד עורכי דין בנוי לזה ולא כל עורך דין ניחן במזג המתאים או בכישורים הרטוריים שהופכים אותו לליטיגטור טוב. לנו, במשרד עופר רוזנבלום, יש ניסיון רב בליטיגציה ויישוב סכסוכים ואנחנו גם לא חוששים לחשוף שיניים כאשר זה הדבר הנכון לעשות. משרדנו מתמחה בכמה סוגים של ליטיגציה מעשית.

 

סוגי הליטיגציה שבהם מתמחה משרד עו"ד רוזנבלום

 

ליטיגציה מסחרית/אזרחית

פעמים רבות הדרך ליישב מחלוקות מסחריות ואזרחיות כרוכה בפנייה לבית המשפט. בין אם מדובר בהליך שיזמתם בעצמכם ובין אם מצאתם את עצמכם בצד הנתבע, הכרחי שמי שילווה אתכם יהיה עורך דין מנוסה הבקי בסדר הדין המסחרי אזרחי שייצג אתכם במסירות ובנאמנות.

 

ליטיגציה של קניין רוחני

ניהול הליכים משפטיים בתחום הקניין הרוחני דורש מומחיות רבה וראייה משפטית רחבה. לא זו בלבד שליטיגציה כזו דורשת הבנה של כמה ממשקים, לעתים היא תתנהל בזירות משפטיות כמו רשם סימני המסחר, שגם העבודה מולם דורשת התמחות מיוחדת.

 

הליכים מנהליים, ייצוג בפני רשויות ותביעות ייצוגיות

המפתח להצלחה בניהול הליכים משפטיים אל מול הרשויות הוא הבקיאות המשפטית – ניתוח משפטי מעמיק לצד שימוש נכון בסדרי הדין יביאו לפתרון הרצוי ברגע האמת. עיקרון זה תקף גם בהצלחה של תביעות ייצוגיות, כאשר פעמים רבות מדובר בהליכים מורכבים הדורשים מומחיות ספציפית.

 

דיני עבודה

יישוב סכסוכים משפטיים הנוגעים ליחסי עובד מעביד אינו עניין פשוט. ליטיגציה בסכסוכים כאלה דורשת ניסיון רב, רגישות והתמחות מיוחדת.

 

ייצוג בהליכי גישור/בוררות

ייצוג משפטי דרוש גם בתהליכים ליישוב סכסוכים שמתנהלים מחוץ למערכת המשפטית. הניסיון העשיר של משרד עופר רוזנבלום בניהול של תהליכי גישור ובוררות מקנה לנו יתרון בולט גם כאשר אנחנו מייצגים לקוחות במסגרת תהליכים כאלה.

 

למשרד עופר רוזנבלום יש ניסיון רב בניהול תיקים מורכבים, העובדה שאנחנו מתמחים בתחומי משפט רבים מעניקה לנו יתרון מובנה בליטיגציה. אנחנו מצטיינים במציאת פתרונות משפטיים יצירתיים וחדשניים וכאמור, אנחנו יודעים לנקוט בגישה לוחמנית כשזה מגיע להשגת התוצאה הטובה ביותר עבור הלקוח.