יזמות וליווי סטארטאפים

יזמים בכלל וסטארט-אפים בפרט נדרשים לשירותים משפטיים מהרגע הראשון. הניסיון הרב שמשרדנו צבר בליווי לקוחות מתחומי ההיי טק והיזמות, מאפשר לנו היום להעניק שירותים ייחודיים בתחום המשפט המסחרי והאזרחי המותאמים במיוחד לחברות הזנק. לחברות אלו אנו מציעים את השירותים המשפטיים:

  1. הסכמי מייסדים – הבסיס לכל יוזמה או סטארט-אפ הוא הגדרה ברורה והוגנת של סמכויות וזכויות המייסדים. זה יכול לחסוך הרבה אי הבנות והוצאות בהמשך הדרך.

 

  1. הסכמי שותפות – כמעט בכל יוזמה מעורבים כמה צדדים בעלי עניין. הסכם שותפות טוב עומד בבסיסה של כל שותפות טובה.

 

  1. הסכמי השקעה – סטארט-אפ עומד על רעיון יצירתי ועל הון שיכול להניע אותו קדימה. הסכם ההשקעה הוא קריטי. הניסיון הרב שלנו בתחום מסייע ללקוחות שלנו לא ליפול למלכודות ויוצר רמת ציפיות ברורה לכל הצדדים.

 

  1. הקמת חברות/שותפויות – כל יוזמה או סטארט-אפ צריכים להתקיים גם כישות משפטית בדמות ‘חברה’ או ‘שותפות’. הניסיון שלנו יאפשר לכם לבחור את המתווה הנכון ביותר עבורכם.

 

 

  1. הסכמי העסקה – בסטארט-אפים הסכמי העסקה בדרך כלל מורכבים יותר וכוללים גם מפתח למימוש אופציות בעתיד. יש לנו ניסיון רב בעריכת הסכמים שכוללים את המרכיב הזה.

 

  1. יעוץ שוטף לסטארט-אפ – חברת הזנק היא עסק שלומד תוך כדי תנועה. פעמים רבות צצות בעיות רגולציה או סוגיות של קניין רוחני. ליווי משפטי צמוד יכול לזהות ולנטרל בעיות כאלה מבעוד מועד.

 

  1. שכירות מסחרית – מאחר שסטארט-אפים נוטים להגדיל במהירות את מצבת כוח האדם, סוגיות השכירות המסחרית עלולות להיות מורכבות. יש כאן מרכיב לא נודע ואנחנו יודעים לצפות ולהיערך כבר בעת עריכת ההסכם.

 

ההיכרות האינטימית של ‘עופר רוזנבלום’ עם תחום הסטארט-אפ הולידה מעטפת משפטית שיודעת להתמודד עם האתגרים מולם ניצבים חברות מתחום זה. הנטייה של המשרד לחדשנות וגילוי שדות משפטיים חדשים מייצרת חיבור טבעי לתחום. אנחנו משרד רב תחומי שמספק שירותי one stop shop בכל תחומי המשפט המסחרי ואזרחי והקניין הרוחני. האוריינטציה העסקית של המשרד מאפשרת לנו לתפור לחברות סטארט-אפ חליפה משפטית גמישה ומשתלמת שמותאמת לאבולוציה הטבעית בחברה.