יזמות וליווי סטארטאפים

הקמת חברת סטארט אפ וליווי העסק

אילו שירותים צריכים יזמים בתחילת דרכם

יזמים בכלל וסטארטאפים בפרט נדרשים לשירותים משפטיים מהרגע הראשון. הניסיון הרב שמשרדנו צבר בליווי לקוחות מתחומי ההיי טק והיזמות, מאפשר לנו היום להעניק שירותים ייחודיים בתחום המשפט המסחרי והאזרחי המותאמים במיוחד לחברות הזנק. לחברות אלו אנו מציעים את השירותים המשפטיים:

  1. הסכמי מייסדים – הבסיס לכל יזמות במיוחד כאשר מדובר על הקמת חברת סטארט אפ הוא הגדרה ברורה והוגנת של סמכויות וזכויות המייסדים.
    הכנה וחתימה של כל המייסדים על מסמך הסכם מייסדים סטארט אפ מבעוד מועד, יכולה לחסוך הרבה אי הבנות והוצאות בהמשך הדרך.

 

  1. הסכמי שותפות – כמעט בכל יוזמה ויזמות עסקית מעורבים כמה צדדים בעלי עניין. הסכם שותפות סטארט אפ מקצועי וטוב עומד בבסיסה של כל שותפות טובה.

 

  1. הסכמי השקעה – סטארט אפ עומד על רעיון יצירתי ועל הון שיכול להניע אותו קדימה. הסכם ההשקעה הוא קריטי. הניסיון הרב שלנו בתחום מסייע ללקוחות שלנו לא ליפול למלכודות ויוצר רמת ציפיות ברורה לכל הצדדים.

 

  1. הקמת חברת סטארט אפ / שותפויות עסקיות – כל יוזמה או סטארט אפ צריכים להתקיים גם כישות משפטית בדמות חברה או שותפות. הניסיון שלנו יאפשר לכם לבחור את המתווה הנכון ביותר עבורכם.

 

 

  1. הסכמי העסקה – בסטארטאפים הסכמי העסקה בדרך כלל מורכבים יותר וכוללים גם מפתח למימוש אופציות בעתיד. יש לנו ניסיון רב בעריכת הסכמים שכוללים את המרכיב הזה החל מחוזה סטנדרטי ועד הסכם סודיות nda לעובד.

 

  1. יעוץ שוטף לסטארט-אפ – חברת הזנק היא עסק שלומד תוך כדי תנועה. פעמים רבות צצות בעיות רגולציה או סוגיות של קניין רוחני. ליווי משפטי צמוד יכול לזהות ולנטרל בעיות כאלה מבעוד מועד.

 

  1. שכירות מסחרית – מאחר שסטארטאפים נוטים להגדיל במהירות את מצבת כוח האדם, סוגיות השכירות המסחרית עלולות להיות מורכבות. יש כאן מרכיב לא נודע ואנחנו יודעים לצפות ולהיערך כבר בעת עריכת ההסכם.

 

אנחנו כאן בשבילכם

ההיכרות האינטימית של עו"ד עופר רוזנבלום עם תחום הסטארט אפ הולידה מעטפת משפטית שיודעת להתמודד עם האתגרים מולם ניצבים חברות מתחום זה. הנטייה של המשרד לחדשנות וגילוי שדות משפטיים חדשים מייצרת חיבור טבעי לתחום.

אנחנו משרד רב תחומי שמספק שירותי one stop shop בכל תחומי המשפט המסחרי ואזרחי והקניין הרוחני. האוריינטציה העסקית של המשרד מאפשרת לנו לתפור לחברות סטארט אפ חליפה משפטית גמישה ומשתלמת שמותאמת לאבולוציה הטבעית בחברה.
זקוקים לסיוע משפטי? אנחנו יכולים לסייע לכם בנושאים כגון: הסכם שותפות סטארט אפ, הסכם מייסדים סטארט אפ, ליווי וייעוץ משפטי ומקצועי לסטארט אפ וכן סיוע משפטי בהכנת מסמך של אופציות לעובדים בסטארט אפ.

לפרטים ומידע נוסף צרו קשר באתר או התקשרו 073-3744405 ונשמח לעמוד לרשותכם.