אינטרנט ומדיה

זכויות יוצרים באינטרנט ומדיה

המעבר המאסיבי של פעילות עסקית לרשת האינטרנט והניו מדיה מעמידים אתגרים משפטיים חדשים כל יום מחדש. חשוב לציין שלא כל משרד עורכי דין ערוך או יודע להתמודד עם הסיטואציות המורכבות שהמרחב המקוון צופן ללקוחות שליבת הפעילות שלהם קשורה באינטרנט ומדיה. רק משרדים מעטים מסוגלים לתת מענה מלא בזירה הזו. משרד עופר רוזנבלום מספק מעטפת מלאה של תחומי המשפט המסחרי אזרחי וגם מתמחה בקניין רוחני, לשון הרע וסוגיות של הגנת פרטיות. כל אלו תחומים קריטיים כשמדובר באתגרים המשפטיים שמזמנת לנו רשת האינטרנט.

שירותי המשרד

זכויות יוצרים באינטרנט | לשון הרע באינטרנט | הפרת זכויות יוצרים באינטרנט

  1. ליווי ומתן ייעוץ משפטי שוטף לבעלי אתרים ועמודים עסקיים – המידע שאתם מפרסמים ברשת האינטרנט יכול בסיטואציות מסוימות לחשוף אתכם לתביעות. באמצעות ליווי משפטי צמוד תוכלו לחסוך מעצמכם עגמת נפש רבה.

 

  1. הסרת פרסומים פוגעניים/מפרים – לרשת האינטרנט יש גם צד מכוער. לפעמים יהיה מי שירצה לפגוע במוניטין שלכם באמצעות פרסום פוגעני ברשת. לעתים יהיה מי שיעשה שימוש מפר או לא הוגן בקניין הרוחני שלכם. אנחנו מתמחים בהסרה מהירה של פרסומים פוגעניים ובטיפול אפקטיבי בהפרות של זכויות יוצרים וסוגיות אחרות הנוגעות לקניין הרוחני.

 

  1. עריכת תקנונים ותנאי שימוש – תקנון חכם שמגדיר את ההתנהלות של האתר שלכם ומגדר את הסיכונים שלכם הוא נכס שלא יסולא בפז. אנשים נוטים להתעלם מהאותיות הקטנות. אבל בסופו של יום האותיות הקטנות האלה עשויות להגן עליכם במקרה של תביעה משפטית ולחסוך לכם המון כסף. כתיבה משפטית חכמה של תקנונים ותנאי שימוש היא חלק מסל השירותים שלנו.

 

  1. רישום מאגרי מידע – תחום מורכב ורגיש שדורש דייקנות, אמינות וניסיון שדורש התמחות בסוגיות של פרטיות.

 

  1. רכישת/מכירת פעילות מקוונת – בשונה מנכסים ועסקים 'רגילים' הרבה יותר מסובך לשקלל שווי וביצועים של פעילות מקוונת ולגדר אותה בהסכם. משרד עורכי דין שמטפל בסוגיות כאלה צריך להיות בקי גם באספקטים כלכליים וטכנולוגיים ולא רק במשפט מסחרי אזרחי.

 

אנחנו כאן לשירותכם

העובדה שמשרד עופר רוזנבלום מספק מעטפת משפטית של one stop shop בצירוף גישה הדוגלת בפריצה לשדות משפטיים שטרם נחרשו, מוכיחה את עצמה בעבודה עם לקוחות מתחום האינטרנט והמדיה.