רישום סימן מסחרי

רישום סימן מסחרי – למה חשוב לרשום ולחדש אותו

רישום הסימן המסחרי שלכם

רישום סימן מסחר מגן עליך מפני ניסיונות של מתחרים לעשות רווחים על חשבון המוצר שלך, ולמכור מוצר חלופי תחת אותו שם או לוגו. מה החשיבות של רישום סימני מסחר, מדוע כדאי לך לעשות זאת, ולמה חשוב לחדש את הרישום, על כך בשורות הבאות.

מוניטין ומיתוג

 

סימני מסחר | סימן מסחר | רישום סימן מסחריבשוק תחרותי ודינמי, מוניטין ומיתוג הם אבני יסוד בבניין ההצלחה והשגשוג של העסק. כאשר חברה מתחרה עושה שימוש בלוגו או שם זהים לשלכם, המוניטין והמיתוג של המוצר שלכם נפגעים והלקוחות מאבדים את האמון במותג שלכם. לעומת זאת, כאשר שם החברה הוא סימן מסחרי רשום, כל הפרה של זכויותיכם בסימן המסחר שלכם נחשבת לעוולה מסחרית, והחוק מגן עליכם מפני מעשים אלה.

אמינות

 

רישום סימן מסחר מאפשר לכם לייצר מערכת יחסים של אמון עם הלקוחות, כך שכאשר הם מזהים את הלוגו או שם החברה שלכם, הם יודעים למה לצפות. אם לא השכלתם להגיש בקשה לרישום הסימן המסחרי על המוצרים שלכם, כדאי לכם לפנות אל רשם סימני המסחר ולבצע רישום סימן מסחר במהירות האפשרית. אם חושבים לעומק מבינים כי כל חברה מתחרה יכולה לייצר מוצרים באיכות ירודה תחת אותו שם ולוגו, ובכך לפגוע לכם במוניטין.  כיצד יגיב הלקוח? כיצד יוכל להיות בטוח שהמוצר שהוא קונה הוא אכן המוצר שלכם? אם פניתם אל רשם סימני המסחר מבעוד מועד, הלקוח שלכם יכול להיות שקט ובטוח שכאשר הוא רוכש מוצר עם לוגו החברה שלכם, מדובר במוצר האיכותי והייחודי שלכם בלבד.

לא לאחר את הרכבת

 

הליך רישום סימן מסחרי לוקח זמן, לכן מומלץ לא להמתין יותר מדי, ולהגיש בקשה לרישום סימן המסחר מבעוד מועד. יחד עם זאת בהגישכם בקשה לרישום הסימן המסחרי, עליכם להיות מוכנים וערוכים, ולדעת בדיוק מה אתם רוצים. לשם כך, מומלץ לפנות מראש לעורך דין המתמחה בקניין רוחני ובסימני מסחר, ולקבל ייעוץ, ייצוג וליווי בנוגע לבקשה. כל סימן אותו תבקשו לרשום צריך להירשם בהליך נפרד, ואם תרצו לרשום את הסימן על שמכם במדינות נוספות, תצטרכו לבצע הליך לרישום סימן מסחר בינלאומי. יש לשים לב גם לכך שתוקף הרישום של סימן המסחר מוגבל בזמן ויש לחדשו לאחר מספר שנים. חשוב להקפיד לעשות זאת בזמן, אם אתם רוצים לשמור על מוניטין טוב ולקוחות מרוצים.

ליווי מקצועי ואדיב

 

פקודת סימני מסחר מגנה על הקניין הרוחני שלכם, ומכוונת להעניק לכם הגנה מפני ניצול של המוניטין והשם של המותג שלכם לרעה. מי שיש בידו מוצר ייחודי זקוק להגנה שמספק רישום שם וסימן מסחרי. בכדי לבצע את הליך הרישום כראוי ובדרך הטובה ביותר עבורכם, אתם צריכים ליווי וייצוג של עורך דין המתמחה בסימני מסחר וקניין רוחני. דאגו כי פקודת סימני מסחר תבוצע בהקדם על קניינכם הרוחני על מנת לשמור ולהגן על המוניטין שלכם

למשרד עו"ד עופר רוזנבלום ניסיון רב ברישום סימני מסחר, וצוות המשרד יעניק לכם שירות אדיב ומקצועי. להצטרפות למעגל הלקוחות המרוצים של המשרד, ולעשיית הצעד הראשון שלכם בדרך לבניית מותג מוביל צרו אתנו קשר דרך האתר או בטלפון 073-3744405 , ונשמח לעמוד לשירותכם.

4/5 - (4 votes)