עורך דין מסחרי לדיני חברות וחוזים

כיצד לבחור עורך דין מסחרי העוסק בדיני חברות וחוזים

בעלים של חברה קטנה או עסק קטן עד בינוני? מתכננים הקמת חברת סטארטאפ, שותפות, או חברה, ושואלים עצמכם כיצד תבחרו את משרד עורכי הדין המתאים שילווה אתכם לאורך דרככם המסחרית? בדיוק בשבילכם נכתב המאמר הבא, שידון בנושא עו"ד מסחרי, מה תפקידו, מה צריכה להיות המומחיות שלו, ומה הקריטריונים על פיהם יש לבחור אותו.

מי צריך עורך דין מסחרי

עורך דין מסחרי | עו"ד מסחרי | עורך דין חוזים

מי שמקים חברה או עסק, יוצא להרפתקה שתכלול אינטראקציות עם לקוחות, עובדים, ספקים ומתחרים. כאשר אתם בראשית דרככם, אינכם יכולים לצפות או לדעת מה מחכה לכם מעבר לפינה. שירותיו של עורך דין עסקי וגם עו"ד מסחרי מתחילים עוד משלב הקמת החברה, בעריכת הסכם מייסדים והסכמי שותפים ומשקיעים, ממשיכים בהגנה על פטנטים, זכויות יוצרים וקניין רוחני, עריכת חוזים, וליווי צמוד בשמירת האינטרסים העסקיים שלכם לאורך כל הדרך. כל עסק, ובייחוד עסק המקיים פעילות מקוונת ופעילות מסחרית בינלאומית, צריך ייצוג של עורך דין מסחרי מומחה.

התמחות

קודם כל, עורך דין עסקי צריך להתמחות  בדיני חברות, יחד עם זאת, לא ניתן להיות עורך דין מסחרי מבלי להתמחות בדיני חוזים. בנוסף לכך, בימינו חלק ניכר מהפעילות המסחרית מתבצע ברשת, ולכן עורך דין לענייני חברות צריך להיות בעל מומחיות ובקיאות בכל מה שקשור לעסקים במרשתת, כולל דיני אינטרנט, זכויות יוצרים, קניין רוחני, אמנות עסקיות בינלאומיות הגנה על הפרטיות , GDPR וכן הלאה. לכן, בחרו במשרד עורכי דין שפעילותו מתמקדת בדיני חברות, חוזים, חברות ומסחר בינלאומי.

שירות

עורך דין עסקי מדופלם זה מצוין, אך לא פחות חשוב לוודא שתקבלו את השירות הטוב ביותר שניתן, וכי יוענק לכם יחס אדיב , מקצועי וענייני. משום כך, מומלץ לבחור במשרד עורכי דין חברות בו כל לקוח הוא לקוח חשוב, שיוכל להעניק לכם את מלוא תשומת הלב לה אתם זכאים. רק עורך דין דיני חברות המכיר את העסק שלכם לעומק יוכל להעניק לכם שירות יעיל ומקצועי. בנוסף לכל אלו, חשוב להיפגש פנים אל פנים עם עורך דין חברות המטפל בכם, ולראות כי האינטראקציה ביניכם נעימה, התקשורת זורמת, וכי עורך הדין מסביר לכם בשפה ברורה כל נושא ועניין שלא ברורים לכם לאשורם.

משרד עם התמחות עסקית

משרד עורכי דין עופר רוזנבלום הוא משרד המתמחה בתחום העסקי, הכולל דיני חברות, חוזים, אינטרנט, זכויות קניין וזכויות יוצרים. עורך דין עופר רוזנבלום הוא עורך דין דיני חוזים מנוסה, המתמחה בעבודה עם חברות הזנק, עסקים קטנים ובינוניים, וכל הקשור לעסקים ואינטרנט. בנוסף, לכך, עורך דין עופר רוזנבלום הוא מגשר מוסמך, ומומחה לענייני GDPR. לקבלת ייצוג עורך דין חוזים, ייעוץ וליווי בהקמת עסקים, וליווי משפטי עסקי ומסחרי, השאירו פרטיכם באתר, והתקשרו לטלפון 073-37744405.

Rate this page