עורך דין לשון הרע

בחירת עורך דין לשון הרע לטיפול בהליך משפטי בגין הוצאת דיבה

מצאת עצמך נפגע מלשון הרע, ואתה מבקש להגיש תביעה בגין הוצאת דיבה, או להבדיל, הוגשה נגדך תביעה בגין הוצאת דיבה ואתה זקוק לעורך דין הוצאת דיבה שייצג אותך בבית המשפט? השורות הבאות ידונו בשאלה כיצד תבחר בעורך דין לשון הרע שייצג אותך נאמנה.

מה הוא פרסום לשון הרע

עורך דין לשון הרע | עורך דין הוצאת דיבה | עורך דין דיבהלשון הרע הוא פרסום שמבזה, משפיל או פוגע בשמו הטוב של אדם, בעיסוקו ובפרנסתו, בין אם משום תכונות המיוחסות לו, ובין אם משום מוצאו, העדפותיו המיניות, מוגבלותו וכדומה. בכדי שדבר לשון הרע יחשב לפרסום, מספיק שיגיע לאדם אחד נוסף, ואז קיימת עילה לתביעה. המחוקק רואה בהוצאת דיבה ופרסום לשון הרע עוולות חמורות, אך יחד עם זאת, לא כל אמירה שאינה נעימה נחשבת להוצאת דיבה, והחוק מונה סייגים ומקרים בהם אמירה שלילית לא תיחשב לשון הרע, או שלמפרסם תעמוד הגנה בפני התביעה. עורכי דין לשון הרע מנוסים ידעו להבדיל בין המקרים השונים, ולייעץ לך על דרך הפעולה המתאימה.

מי הוא עו"ד לשון הרע

עורך דין לשון הרע ועורך דין הוצאת דיבה  הוא עורך דין המכיר על בוריים את דיני לשון הרע, ואשר רכש ניסיון מעשי רב בייצוג תובעים ונתבעים בתיקי הוצאת דיבה ולשון הרע בבית המשפט.

כיצד מתבצע הליך תביעה בגין לשון הרע

בשלב הראשון עורך דין הוצאת דיבה יבדוק אם קיימת עילת תביעה, שכן, כאמור החוק מציין מקרים בהם אמירות, גם אם הן פוגעניות, לא יחשבו ללשון הרע. לאחר שהוחלט כי קיימת עילה לתביעה, יש להחליט אם להגיש תביעה אזרחית. תביעה אזרחית בגין לשון הרע תזכה אותך בפיצוי כספי ללא הוכחת נזק, העומד נכון למועד כתיבת שורות אלו על סך של כשבעים אלף ש"ח, בעוד שאם יוכח שהדברים פורסמו מתוך כוונה לפגוע, ניתן יהיה לקבל את כפל הפיצוי.

כיצד תבחר את עורך הדין המתאים

עורך הדין שלך צריך להיות מנוסה מוסמך ובקיא, וכמו כן, אתה רוצה שיהיה נגיש עבורך ויעניק לך את מלוא תשומת הלב. יש לבחור בעורך דין דיבה שיהיה מנוסה בדיני קניין וזכויות יוצרים, וכן שישלוט בכל התקנות והחוקים בנוגע להוצאת דיבה ולשון הרע באינטרנט. בנוסף, על עורך הדין להתמצא היטב בתקנות בנושא הוצאת דיבה ולשון הרע ברחבי העולם. חשוב לבחור בעורך דין שיכיר את המקרה שלך לעומק, לכן אם בחרת לפנות למשרד עורכי דין המעסיק צוות רחב, וודא שיש מי שמטפל בך, ושמדובר בעורך דין דיבה מנוסה. כמו כן, וודא שעורך הדין המטפל בך יהיה זמין עבורך, ויוכל לתת מענה מהיר בזמן אמת.

שירות מקצועי ואדיב

משרד עו"ד עופר רוזנבלום מתמחה בייצוג לקוחות בתביעות דיבה והוצאת לשון הרע על ידי עורך דין הוצאת דיבה מומחה בתחום זה. אנו נשמח להעניק לך שירות מקצועי ואדיב, ולייצג אותך בבית המשפט על ידי עורך דין לשון הרע המומחה בתחום. אנו נדאג לשמך הטוב, ואתה תוכל להיות חופשי מדאגות וכאבי ראש. לקביעת פגישה עם עורך דין עופר רוזנבלום ולמידע נוסף השאר פרטים באתר, או התקשר למענה הטלפוני 073-3744405 .

5/5 - (2 votes)