רישום סימן מסחר בינלאומי
במציאות הגלובלית של העידן הנוכחי, מי שפעיל בזירת העסקים הבינלאומית חייב ליווי משפטי שוטף, ואין תחום מסחרי בינלאומי שבו הליווי הזה משמעותי כמו בתחום הקניין הרוחני בכלל, וסוגיית רישום סימני מסחר בפרט.
למאמר המלא>>
רישום חברה
לאופן רישום החברה יכולות להיות משמעויות רבות בהקשר העתידי של הישות העסקית שנבראת ממנו, כמו גם השלכות שיכולות להיות דרמטיות על רווחתם וזכויותיהם של בעלי העניין בה.
למאמר המלא>>
גישור
מהו גישור, כיצד הוא יכול לסייע לכם לחסוך זמן, כסף ומשאבים?
למאמר המלא>>
גישור עסקי
מהו גישור עסקי, כיצד הוא יכול לסייע לכם לחסוך זמן, כסף ומשאבים?
למאמר המלא>>
גישור קניין רוחני
גישור בתחום הקניין הרוחני, זכויות יוצרים, סימני מסחר ועוד, יכול להביא לפיתרון יעיל ומהיר של הסכסוך, תוך שמירה על דיסקרטיות ועל המוניטין של הצדדים.
למאמר המלא>>
גישור בדיני עבודה
גישור בדיני עבודה יסייע לכם להגיע לפיתרון מוסכם במהירות וביעילות, תוך שמירה על זכויותיכם, פרטיותכם ועסקיכם.
למאמר המלא>>
לשון הרע – ביקורת צרכנית
פעמים רבות צרכנים שחשו שקיבלו שירות גרוע, מוצר פגום, מנה לא טעימה במסעדה וכדומה, מפרסמים את תחושותיהם ברשתות החברתיות, באופן הפונה לקהל רב. פרסומים מסוג זה לעתים עונים להגדרה של פרסום לשון הרע.
למאמר המלא>>
מהן תקנות GDPR וכיצד תיישמו אותן באתר
מהו GDPR מהי מטרתו וכיצד החוק החדש שומר על פרטיותכם? על כל אלה ועוד בפוסט הבא
למאמר המלא>>
גישור ובוררות – סוד מסחרי
הליכי גישור ובוררות יכולים לסייע לצדדים המצויים בסכסוך להגיע לפתרון מוסכם או להכרעה, באופן מהיר, יעיל וחסכוני. הליכים אלה מתאימים לפתרון של מחלוקות מכל הסוגים, בין אם מדובר בגישור דיני עבודה, גישור קניין רוחני, גישור מסחרי או כל תחום אחר.
למאמר המלא>>
גישור ובוררות לשון הרע
בכל שנה מוגשות במדינת ישראל מאות תביעות בגין הוצאת דיבה ולשון הרע. בנוסף לכך, ככל הנראה מאות תביעות נוספות אינן מוגשות בשל העלויות הכרוכות בניהול תביעה על הוצאת דיבה. בין אם הוגשה תביעת לשון הרע ובין אם לאו, רבים מההליכים הללו מגיעים בסופו של דבר להליך גישור או בוררות
למאמר המלא>>
גישור בוררות ויישוב סכסוכים עסקיים ופרטיים
יישוב סכסוכים באמצעות פנייה לבית המשפט הוא הליך ארוך, ובמצב של סכסוך קיים, המתנה ארוכה עשויה להחריף את הסכסוך ולגרום נזק לשני הצדדים. במקרים רבים, בתי המשפט מעדיפים להפנות תיקים העוסקים בסכסוכים עסקיים ופרטיים להליכי גישור ובוררות, אשר מקצרים, מוזילים ומייעלים את התהליך.
למאמר המלא>>
הוצאת דיבה ולשון הרע
חוק איסור לשון הרע נועד להגן על אדם מפגיעה בשמו הטוב ובמוניטין שלו, ומפני הפצת מידע כוזב ופוגעני לגביו בציבור. בזמנים בהם האינטרנט והרשתות החברתיות הם חלק בלתי נפרד מחיינו, הפצת דיבה ולשון הרע הפכו לקלות מתמיד, והתוצאה היא ריבוי מקרי הוצאת לשון הרעה, שיימינג וכיוצא בזה. 
למאמר המלא>>
זכיינות וזיכיון
זכיינות היא שיטת עבודה בה חברה בעלת מוניטין ומותג ידועים מעניקה לזכיין את הזכות להשתמש בסימני מסחר של החברה, בשיטות עבודה ושיטות עסקיות שהוכיחו את עצמן ובמוניטין שרכשה, כל זאת  לזמן מוקצב ובתמורה לתשלום שנקבע מראש.
למאמר המלא>>
3 דרכים להתגבר על סכסוכים ומכשולים בין בני זוג
מערכת היחסים הזוגית שלכם נקלעה למשבר, ואתם חווים סכסוכים, קשיים בתקשורת, וקושי לנהל את חייכם בשמחה, קבלה ואהבה? רגע לפני שאתם אצים לפרק את החבילה, תנו לעצמכם הזדמנות וסיכוי לשקם את הקשר, לשפר את התקשורת, וליישר את ההדורים.
למאמר המלא>>
ביטול הרישום של סימן המסחר Big Mac והשלכות ההחלטה
רישומו של סימן המסחר "Big Mac" בוטל על ידי המשרד האמון על רישום זכויות קניין רוחני באיחוד האירופי, ולכן סימן המסחר אינו בתוקף עוד ברחבי האיחוד. ביטול רישום סימן המסחר נעשה לבקשתה של רשת מתחרה לממכר המבורגרים בשם "Supermac", שהגישה את הבקשה לאחר שמקדונלדס, הבעלים של סימן המסחר "Big Mac" התנגדה לבקשותיה לרישום סימן מסחר באיחוד.
למאמר המלא>>
כיצד להימנע מהפרת זכויות יוצרים בכתיבת תוכן
עסק או חברה המעוניינים לשמור על מקומם בשוק צריכים נוכחות רציפה באינטרנט, תוך פרסום תדיר של תכנים, שיבטיחו לאתר החברה מיקומים ריאליים בתוצאות חיפוש, מה שימשוך קהל לקוחות ויבטיח פרנסה לעובדי החברה.
למאמר המלא>>
סימני מסחר- מהם? כיצד מבצעים רישום סימן מסחר ומהי משמעותו
סימני מסחר הם סימנים  הנקשרים למוצר, חברה או מותג, ומזוהים עם איכות המותג, תכונותיו והמוניטין של החברה. כיוון שסימני מסחר מעידים על איכות ומוניטין, גורמים מסחריים שונים יכולים לנסות לתפוס טרמפ על הפרסום והמוניטין שהמותג שלכם צבר במשך שנות עבודה רבות
למאמר המלא>>
לשון הרע והוצאת דיבה - משמעות החוק
חוק איסור לשון הרע מכוון להגן על אזרחים מפני פגיעה בשמם הטוב, בכבודם, במשלח ידם ובמוניטין החברתי והעסקי שלהם. החוק מורכב, משום שעל לשון המאזניים נמצאים מצד אחד חופש הביטוי והדעה, ומצד שני כבודו של האדם וזכותו להגן על עצמו מפני פרסומי שווא.
למאמר המלא>>
העסקת עובדים זרים מומחים בהייטק
כאשר חברה מעוניינת לשכור את שירותיו של מומחה מחו"ל, יש לעשות זאת באמצעות קבלת אישור העסקת עובד זר, כך הדבר גם כאשר מדובר במומחים ויועצים מתחומי ההייטק והסייבר.
למאמר המלא>>