גישור קניין רוחני
  תודה על פנייתך, משרדנו ייצור עמך קשר בהקדם

  תודה על פנייתך, משרדנו ייצור עמך קשר בהקדם

  גישור קניין רוחני

   

  בעידן הדיגיטלי של ימינו, כמעט כולנו מחזיקים בקניין רוחני בדמות סימן זכויות יוצרים, סימני מסחר פטנטים, מדגמים ועוד. יוצרים רבים משקיעים רבות מזמנם, מרצם וכספם לשם הפקת יצירות רבות, אך מאחר שלא ניתן להציב גבולות מוחשיים וברורים על נכסים דיגיטליים, ההפרה של זכויות אלה הפכה לשכיחה מתמיד. בשל הסוגיות המשפטיות המורכבות שעולות בסכסוכים מתחום הקניין הרוחני, מערכות המשפט בישראל לא יכולות לטפל בהם באופן יעיל, ולכן, במקרים רבים, פניה להליך משפטי לרוב תוביל להליך משפטי ארוך ומתיש, הגוזל זמן ומשאבים רבים, אשר יכול להוביל לתוצאה שלאו דווקא תיטיב עם מי מהצדדים לסכסוך. לכל הצדדים ברור כי סימן זכויות יוצרים הנו ליבה של המחלוקת, אך מוטב להם לפתור אותה אל מחוץ לכותליו של בית המשפט. גישור מסחרי יחסוך לצדדים הרבה מאוד כסף, בזבוז של זמן ושעות יקרות וכן לעיתים פסיקה שעשויה לגרום לשני הצדדים לעיתים לחוסר שביעות רצון.

   

  מהם יתרונותיו של הליך גישור קניין רוחני?

  גישור קניין רוחני | הזכות לקניין רוחני | דיני קניין רוחני בצד החיסכון בזמן ובכסף, יתרונות של גישור עסקי- או גישור מסחרי היא הדיסקרטיות בה מתנהל התהליך. לעיתים קרובות, עצם האזכור של הפרה אפשרית של קניין רוחני המצוי בידיו של אדם או גוף עסקי מסוים או פרסומו של סכסוך הנוגע לקניין רוחני, יכולים לבדם לגרום לנזקים עצומים, עד כדי רמיסתו של המוניטין הקיים כליל. הליך הגישור מציב את המגשר כצד שלישי בלתי תלוי שבכוונתו לעזור לשני הצדדים לסיים את הפרשה בדרך מהירה, אשר תיטיב עם הצדדים הנוגעים בדבר.

   

  אנחנו כאן בשבילכם

  בעלי חברת הייטק? מנהלים סטארט-אפ קטן בראשית דרכו? בעלים או מנהלי קניין דיגיטלי או לא מוחשי? עבור כל אלה ועוד, גישור קניין רוחני הוא דרך יעילה להתמודדות עם שמירה על זכויות הקניין הרוחני שלכם, או, לחלופין, להתמודד עם האשמות על הפרת זכויותיהם של אחרים. זאת, מאחר שפניה לערכאות המשפטיות עלולה להכניס אתכם לתהליך ארוך וממושך, שלא בטוח כי בתומו, תשיגו את התוצאה המצופה ממנו, ובמקביל להסב נזק חמור ובלתי הפיך למוניטין. בדיוק לשם כך מומלץ להיכנס לתהליך של גישור זכויות יוצרים עם עורך דין מגשר שיסייע לשני הצדדים ליישב את המחלוקות ולהגיע להסכמות, ובכך לחסוך כסף, זמן ועוגמת נפש.

   

  לעו"ד עופר רוזנבלום ניסיון רב בגישורים בתחום הקניין הרוחני וכן בהליך גישור מסחרי. עו"ד עופר רוזנבלום מאמין שמטרת הגישור בתחום הקניין הרוחני היא לספק את המענה המתאים ביותר לגופים, יוצרים או אנשים פרטיים המצויים בסכסוך הנוגע לקניין רוחני, על מנת לסיים את הסכסוך במהירות וביעילות. ניסיונו הרב של עו"ד עופר רוזנבלום בייצוג חברות ולקוחות פרטיים בפני הערכאות השונות של בתי המשפט, והכשרות שעבר בתחום הגישור המוכרות על ידי הנהלת בתי המשפט, הופכות את משרדו למוביל בתחום תהליכי הגישור והבוררות, ובפרט בגישור קניין רוחני. ליצירת קשר לתיאום ישיבת גישור לחצו כאן.

   

  4.2/5 - (15 votes)