גישור עסקי

גישור עסקי לפתרון סכסוכים בארגונים

 

מהו גישור עסקי?

אם עבור אנשים פרטיים סכסוך המלווה בהליך משפטי מהווה בור השואב לתוכו משאבים נפשיים רבים, יחד עם זמן וכסף, הבעיה חריפה אף יותר, כאשר מדובר בסכסוכים או בחילוקי דעות עסקיים, אשר יכולים להתגלע מול ספקים, בעלי מניות, לקוחות, שותפים (קיימים או פוטנציאליים), זכיינים וכן הלאה. לכן, אין ספק, כי לפונים לגישור בתחום העסקי, ישנם כל האינטרסים לסיים את חילוקי הדעות במהירות האפשרית, כדי שיוכלו לשוב לפעילותם העסקית ולעבודתם השוטפת – יחדיו או בנפרד.

 

מהם יתרונותיו הייחודיים של גישור זה?

לגופים עסקיים, שעבורם זמן = כסף, גישור מסחרי הנו למעשה דרך אפקטיבית לחיסכון בשני משאבים יקרים אלה. כמו כן, הליך הגישור, מעצם התנהלותו מחוץ לערכאות המשפטיות, מציע לגופים הפונים אליו את האופציה לבנות מחדש או לשמר את מערכת היחסים העסקית, תוך שמירה על דיסקרטיות והגנה על המוניטין אותו צברו. כל אלה הם אלמנטים עסקיים חשובים, עליהם מוותר עסק הפונה להליך משפטי. גישור בנושאי זיכיונות וזכיינות, גישור נדל”ן או גישור מקרקעין, גישור שותפים או שותפויות, וגישור ארגוני אף הם מציעים למשתמשים בהם דרך פתרון מהירה ויעילה, הרבה יותר מהערכאות המשפטיות.

 

אם אתם מצויים בימים אלה בעיצומו של משבר מסוג זה, כדאי לנצל את כלי הגישור עד תומו, לפני נקיטת הליכים משפטיים או במקרה הצורך, אף במהלכם, על מנת להשאיר בידיכם את השליטה בהליך, עלויותיו ותוצאותיו ולא בידי בית המשפט.

 

לעו”ד עופר רוזנבלום ניסיון רב בגישורים בין גופים עסקיים. עו”ד עופר רוזנבלום מאמין שמטרת הגישור העסקי היא לספק את המענה המתאים ביותר לעסקים המצויים במשא ומתן, או המצויים בעיצומם של חילוקי דעות עסקיים. עיסוקו השוטף של עו”ד עופר רוזנבלום בתחומי המשפט האזרחי והמסחרי, ניסיונו הרב בייצוג חברות ולקוחות פרטיים בפני הערכאות השונות של בתי המשפט, והכשרות שעבר בתחום הגישור המוכרות על ידי הנהלת בתי המשפט, הופכות את משרדו למוביל בתחום תהליכי הגישור והבוררות, ובפרט בגישור עסקי. ליצירת קשר לתיאום ישיבת גישור לחצו כאן.