3 דרכים להתגבר על סכסוכים ומכשולים בין בני זוג
  תודה על פנייתך, משרדנו ייצור עמך קשר בהקדם

  תודה על פנייתך, משרדנו ייצור עמך קשר בהקדם

  3 דרכים להתגבר על סכסוכים ומכשולים בין בני זוג

   

  כך תשפרו את מערכת היחסים עם בן\בת זוגכם

  מערכת היחסים הזוגית שלכם נקלעה למשבר, ואתם חווים סכסוכים, קשיים בתקשורת, וקושי לנהל את חייכם בשמחה, קבלה ואהבה? רגע לפני שאתם אצים לפרק את החבילה, תנו לעצמכם הזדמנות וסיכוי לשקם את הקשר, לשפר את התקשורת, וליישר את ההדורים. זוגיות מפרה היא תוצאה של השקעה, רצון וכוונה, ואם תצליחו להתגבר על המכשולים, תזכו במערכת יחסים איתנה, מפרגנת, תומכת ומצמיחה. לפניכם שלוש דרכים מומלצות לשיקום מערכת היחסים שעלתה על שרטון.

   

  שיחה

   

  מתי בפעם האחרונה ישבתם זו עם זה לשעתיים של שיחה כנה מלב אל לב? לפעמים בלהט מרוץ החיים אנו שוכחים להקדיש זמן לטיפוח הקשר, ומאבדים לאט לאט אחד את השנייה בסבך משימות היום יום. פנו לעצמכם ערב חופשי, שלחו את הילדים לסבים, או הזמינו שמרטף וצאו למקום שקט ונעים, בו תוכלו לשוחח ולפתוח את הלב. שיחה מעמיקה וכנה יכולה להשיב לכם את הביטחון שאבד, לקצר את המרחק שנוצר ביניכם, ולהחזיר את האינטימיות והביטחון לקשר שלכם. מומלץ לפנות זמן איכות שבועי לשיחה מלב אל לב על בסיס קבוע, ואם קשה לכם לעשות זאת באופן טבעי, קיימות שיטות ודרכים ללמוד כיצד לשוחח בדרך שתבנה אמון וביטחון עבור שני הצדדים.

   

  קורס גישור

   

  אם אתם במצב בו שיחה מלב אל לב אינה אפקטיבית או אף אינה אפשרית, שקלו להירשם לקורס גישור משותף. בקורס גישור תלמדו לזהות את האינטרסים של שני הצדדים ואת הדרכים לשלבם יחדיו כך שכולם יוצאים נשכרים. כמו כן תלמדו להאזין לאדם שעומד מולכם בדרך אמפאטית ומכילה, וכן לבטא בצורה ברורה את רצונותיכם ואת הצרכים שלכם. בדרך כלל כאשר עולות בעיות במערכות יחסים זוגיות, כל צד מרגיש שאינו זוכה לאמפתיה ולתשומת הלב האוהדת לה הוא זקוק, קורסי גישור ילמדו אתכם להעניק את כל אלו לעצמכם ולבני הזוג שלכם.

   

  הליך גישור

   

  האפשרויות שהעלינו עד עתה מתאימות לזוגות שמבקשים לשקם את מערכת היחסים, ומוכנים להשקיע בכך את המאמץ הנדרש. אם אתם כבר מעבר לנקודת האל חזור, והחלטתם לפרק את החבילה, או שאתם רוצים לשקם את הזוגיות, אך אינכם מסוגלים לעשות זאת מבלי עזרה של מישהו חיצוני, פנייה למגשר מוסמך וביצוע גישור בצורה מקצועית ואובייקטיבית היא התשובה בשבילכם. המגשר ישוחח עם שניכם יחד, וכן עם כל אחד בנפרד, יזהה את הצרכים והאינטרסים של כל אחד, וישקף אותם הן לכם והן לבני הזוג שלכם.

   

  מגשר מוסמך עובר הכשרה שמעניקה לו כלים לאפשר לצדדים מסוכסכים למצוא דרכים מקוריות ויעילות לפתרון הסכסוך, ולהשיב את האיזון למערכת היחסים. כשמדובר בבני זוג השוקלים גירושים מומלץ לפנות למגשר שהוא גם עורך דין, וכך אם בסוף התהליך תגיעו להבנה שגירושים הם המענה המתאים בשבילכם, עורך הדין המגשר יוכל לנסח עבורכם את חוזה הגירושים ולהמשיך ללוות אתכם בתהליך.

   

  עורך דין עופר רוזנבלום הוא גם מגשר מוסמך, ובעל ניסיון בהליכי גישור בין בני זוג. לקביעת פגישה ולקבלת פרטים נוספים הינכם מוזמנים להשאיר פרטים באתר או להתקשר לטלפון  073-3744405

  5/5 - (2 votes)